Rok szkolny 2008/2009
Szkoła Podstawowa
Konkursy
Lp. |
Imię i nazwisko /zespół/ |
klasa |
Nazwa konkursu, miejsce |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
Adam Januszkiewicz
|
VIb
|
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
|
Anna Radkiewicz
Elżbieta Kunda
|
2. |
Edyta Lenkiewicz
|
VIb |
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego |
Elżbieta Kunda
|
3. |
Marzena Bilmin
Ewa Bilmin |
VI b
V b |
III miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu "Moja Mała Ojczyzna" zorganizowanego przez Stowarzyszenie PARAFIADA | Marta Krawel |
4. |
Kinga Borys Paula Eliaszuk Magdalena Danilczyk Adelina Nelup Patrycja Aniśko |
VIa | II miejsce w województwie podlaskim w ogólnopolskim konkursie "Moja Mała Ojczyzna" | Anna Radkiewicz |
5. |
Natalia Zysk
|
II b
|
XI Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza III miejsce
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Bożonarodzeniowej I miejsce
Rejonowy Konkurs Recytatorski „Wielkanocne święta" I miejsce |
Iwona Żałoba
Barbara Zysk Luiza Rapiej |
5. |
Adriana Andrukiewicz |
III a |
XI Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicz wyróżnienie |
Celina Tumiel |
6. |
Anna Pawłowska |
V a |
XI Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza wyróżnienie |
Izabela Żukowska |
7. |
35 harcerzy II-VI SP +G |
|
Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej. Lipsk 2009 III miejsce |
Jerzy Gimier |
Gimnazjum
Konkursy
l.p. |
Imię i nazwisko/ zespół |
Klasa |
Nazwa konkursu/ miejsce |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
Aleksandra Pawłowska |
IIIa |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego- finalista |
Maria Pawłowska |
2. |
Tomasz Wysocki |
IIIa |
Wojewódzkiego Konkurs Historyczny- laureat |
Cecylia Grygotowicz |
3.
4.
5. |
Paula Katarzyna KrawielAleksandra Pawłowska
Joanna Słyż |
IIIc
IIIa
IIIc |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny - finalista
finalista
finalista |
Bogusława Januszkiewicz |
6. |
Michał Łoszczyk
|
IIa |
XXXI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" etap powiatowy- II miejsce etap wojewódzki II miejsce udział w finale ogólnopolskim |
Teresa Pawłowska |
7. |
Karolina Jałoszewska |
IIc |
Konkurs ekologiczny na „Największego czyściocha- selekcjonera powiatu sokólskiego" - II miejsce w powiecie
|
Bogusława Januszkiewicz |
8. |
Aleksandra Pawłowska |
IIIa |
„Poznawaj Polskę 2009"-finalista |
Krzysztof Pawłowski |