Rok szkolny 2007/2008
Szkoła Podstawowa
Konkursy
Lp. |
Imię i nazwisko/ zespół |
klasa |
Nazwa konkursu/ miejsce |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
Tomasz Pawłowski |
VI b |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
Wyróżnienie w XI Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza w Sokółce |
Anna Radkiewicz
Elżbieta Kunda Krystyna Rudź |
2. |
Magdalena Krawiel |
VI b |
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego |
Elżbieta Kunda |
3. |
Magdalena Krawiel KorneliaJurgiel PaulinaKundzicz Maciej Siemieńczuk |
VI b |
II miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie "Moja Mała Ojczyzna" zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Parafiada" |
Anna Radkiewicz |
Zawody Sportowe
Lp. |
Imię i nazwisko/ zespół |
klasa |
Nazwa konkursu/ miejsce |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
Piotr Pawłowski |
VI b |
I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego |
|
2. |
Tomasz Pawłowski |
VI b |
II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w biegach przełajowych IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Województwa I miejsce w finałach Wojewódzkich Igrzysk LA w biegu na 600 m |
|
3. |
Piotr Pawłowski |
VI b |
V miejsce w drużynowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Województwa |
Edward Pawłowski |
Gimnazjum
Konkursy
Lp. |
Imię i nazwisko/ zespół |
Klasa |
Nazwa konkursu/ miejsce |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
Aleksandra Pawłowska |
II a |
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Poznawaj Polskę" zorganizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi |
Jerzy Gimier
|
2. |
Tomasz Wysocki |
III b |
laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego |
Jerzy Gimier |
3. |
Justyna Milena Brzezińska |
III b |
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego |
Bogusława Januszkiewicz |
4. |
Mariusz Korycki
|
III c
|
finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
Cecylia Grygotowicz |
5. |
Mateusz Tołłoczko |
III b |
finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego |
Cecylia Grygotowicz |
6. |
Maria Bakun |
IIc |
II miejsce w województwie w konkursie fotograficznym "Podlascy strażacy" |
Teresa Pawłowska |
7. |
Szymon Kowalewski |
II b |
finalista XXX I Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" |
Teresa Pawłowska |
8. |
Marta Malczyk |
III c |
finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia |
Bogusława Januszkiewicz |
Sukcesy sportowe
Lp. |
Imię i nazwisko/ zespół |
Etap |
Nazwa zawodów |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
K. Paszkowski K. Bohdan A. Talkowski |
województwo |
II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w biegach przełajowych IV miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w biegach przełajowych IV miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w biegach przełajowych |
Edward Pawłowski Wojciech Borys Edward Pawłowski |
2. |
Karol Paszkowski
Paula Krawiel |
województwo |
eliminacje wojewódzkie do mistrzostw Polski w biegach przełajowych "Papieska Mila": |
Edward Pawłowski Małgorzata Plichta |